Witaj w Quick Parts - sklepie motoryzacyjnym z szerokim asortymentem

Koszyk

Brak 0,00 zł

My Cart -

Brak
My Cart: (0)
Kategorie
Porównaj produkty

Nie ma produktów do porównania.

Nowa dostawa
29,79 zł
24,99 zł
29,52 zł

To jest wersja demonstracyjna. Żadne zamówienia nie będą realizowane.

O Quick Parts

Internetowy sklep motoryzacyjny QUICK PARTS to przedsiębiorstwo handlowe z kilkuletnim stażem oferujące części samochodowe wysokiej jakości w cenie przystępnej dla każdego klienta.

Przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące zamówień dzięki, którym zyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów. Potwierdzeniem tego faktu jest strona o mnie na portalu allegro, gdzie każdy kupujący wystawił adekwatny komentarz do odbytej transakcji. Ponadto na wielu portalach pojawiły się pozytywne opinie i recenzje po odbytych u nas zakupach.

opinie klientów

Co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji?

NISKA CENA – możemy ją zaoferować dzięki kontaktom z producentami na całym świecie oraz dzięki dostępowi do największych hurtowni części zamiennych w Polsce, które wspólnie dają nam dostęp do bardzo szerokiej gamy producentów części – blisko 5 000 000 referencji. Niższa cena wcale nie oznacza gorszego produktu - czasem wręcz przeciwnie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

 

NATYCHMIASTOWA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ - w każdy dzień roboczy, gdy zamówienie wpływnie do godziny 15:00 staramy się wysyłać zamówiony towar tego samego dnia. W ciągu 24 – 48 h towar jest u klienta końcowego (Kurier / Poczta Polska / InPost / Odbiór Osobisty).

 

WYDŁUŻONA GWARANCJA - na zdecydowaną większość asortymentu klinet kupujący u nas otrzymuje 2 lata gwarancji. Inne firmy chcą zachęcić gwarancją, czyniąc z niej jedynie „magnes na klientów” przy pierwszym zakupie. My stworzyliśmy system gwarantujemy szybką i bezproblemową realizację - zwrot pieniędzy lub wymianę części na nasz koszt - dzięki czemu zyskaliśmy zadowolenie klientów w całej Polsce i za granicą.

 

SPRAWDZONA JAKOŚĆ – u nas klient kupuje zamienniki najwyższej jakości potwierdzoną przez certyfikaty: EU, PN, ISO, a większość z nich to części nie odbiegające od tych produkowanych na pierwszy montaż. Wszystkie części w naszej ofercie obecne są w ogólnoświatowym katalogu TecDoc.

 

LICZNE RABATY I PROMOCJE – u nas nowy jak i stały klient dostaje rabat! Dla nas jest to normą - szczególnie przy większych lub hurtowych zamówieniach, gdzie dla klienta liczy się satysfakcja z dobrze wydanych pieniędzy. Przy kampaniach reklamowych często do zamówień dodajemy drobne upominki i gadżety firmowe, a przy stałej współpracy - darmowe wysyłki, nagrody za indywidualny obrót jak również faktury VAT z odroczonym terminem płatności. Wystarczy, że zadzwonisz i ustalisz warunki współpracy.

 

PROFESJONALNA OBSŁUGA – nasz wykwalifikowany personel w razie problemu z doborem części czeka na Państwa pod podanymi numerami telefonu. To z nimi można ustalić warunki sprzedaży oraz wynegocjować odpowiednią dla siebie cenę.

 

DLACZEGO WŁAŚNIE U NAS?

Wszyscy wiemy, że zakup w internecie bywa ryzykowny szczególnie w mało znanej firmie jak nasza. Jednak by przekonać do zakupu u nas zapewnić naszym klientom 100% pewności i bezpieczeńswo zakupów oferujemy:

  • sprzedaż poprzez portal allegro
  • zarejestrowany sklep = brak ryzyka
  • PISEMNA gwarancja + dowód zakupu (paragon/faktura) do każdego zamówienia
  • monitoring zamówienia - mail po zakupie informujący o statusie przesyłki
  • wysyłki zagraniczne (Kurier / Poczta Polska) faktury VAT / TAX FREE na każdy kraj Unii Europejskiej
  • system lojalnościowy - im więcej zakupów tym taniej + darmowa wysyłka (więcej szczegółów już niebawem)
  • GRATISTY - zakup określonych towarów w kampaniii reklamowej nagradzamy darmową wysyłką lub upominkiem

Aktualną ofertę znajdą Państwo na stronie naszego sklepu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!