Menu

NOWA ODSŁONA SKLEPU QUICK PARTS!
Pozwól, że teraz my zadbamy o Twoją satysfakcję!

DBAMY O KAŻDEGO KLIENTA! Potwierdzają to tysiące klientów!

TYLKO MY DAJEMY 2 LAT GWARANCJI!
Dla nas liczy się JAKOŚĆ!

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE NA FACEBOOKu
Zgarnij 10% rabatu lub darmową wysyłkę!

WYSYŁKA w 24 GODZINY!
Współpracujemy tylko ze sprawdzonym spedytorem!

WYSYŁKA w 24 GODZINY LUB ZWROT PIENIĘDZY!
Dla nas liczy się Twoja satysfakcja!

Płatność kartą?
U nas to nie problem!

O NAS

Internetowy sklep motoryzacyjny QUICK PARTS to przedsiębiorstwo handlowe z kilkuletnim stażem oferujące części samochodowe wysokiej jakości w cenie przystępnej dla każdego klienta. Przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące zamówień dzięki, którym zyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów. Potwierdzeniem tego faktu jest strona o mnie na portalu allegro, gdzie każdy kupujący wystawił adekwatny komentarz do odbytej transakcji. Ponadto na wielu portalach pojawiły się pozytywne opinie i recenzje po odbytych u nas zakupach.

Co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji?

NISKA CENA – możemy ją zaoferować dzięki kontaktom z producentami na całym świecie oraz dzięki dostępowi do największych hurtowni części zamiennych w Polsce, które wspólnie dają nam dostęp do bardzo szerokiej gamy producentów części – blisko 5 000 000 referencji. Niższa cena wcale nie oznacza gorszego produktu - czasem wręcz przeciwnie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

NATYCHMIASTOWA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ - w każdy dzień roboczy, gdy zamówienie wpływnie do godziny 15:00 staramy się wysyłać zamówiony towar tego samego dnia. W ciągu 24 – 48 h towar jest u klienta końcowego (Kurier / Poczta Polska / InPost / Odbiór Osobisty).

WYDŁUŻONA GWARANCJA - na zdecydowaną większość asortymentu klinet kupujący u nas otrzymuje 2 lata gwarancji. Inne firmy chcą zachęcić gwarancją, czyniąc z niej jedynie „magnes na klientów” przy pierwszym zakupie. My stworzyliśmy system gwarantujemy szybką i bezproblemową realizację - zwrot pieniędzy lub wymianę części na nasz koszt - dzięki czemu zyskaliśmy zadowolenie klientów w całej Polsce i za granicą.

SPRAWDZONA JAKOŚĆ – u nas klient kupuje zamienniki najwyższej jakości potwierdzoną przez certyfikaty: EU, PN, ISO, a większość z nich to części nie odbiegające od tych produkowanych na pierwszy montaż. Wszystkie części w naszej ofercie obecne są w ogólnoświatowym katalogu TecDoc.

LICZNE RABATY I PROMOCJE – u nas nowy jak i stały klient dostaje rabat! Dla nas jest to normą - szczególnie przy większych lub hurtowych zamówieniach, gdzie dla klienta liczy się satysfakcja z dobrze wydanych pieniędzy. Przy kampaniach reklamowych często do zamówień dodajemy drobne upominki i gadżety firmowe, a przy stałej współpracy - darmowe wysyłki, nagrody za indywidualny obrót jak również faktury VAT z odroczonym terminem płatności. Wystarczy, że zadzwonisz i ustalisz warunki współpracy.

PROFESJONALNA OBSŁUGA – nasz wykwalifikowany personel w razie problemu z doborem części czeka na Państwa pod podanymi numerami telefonu. To z nimi można ustalić warunki sprzedaży oraz wynegocjować odpowiednią dla siebie cenę.

Dlaczego właśnie u nas?

Wszyscy wiemy, że zakup w internecie bywa ryzykowny szczególnie w mało znanej firmie jak nasza. Jednak by przekonać do zakupu u nas zapewnić naszym klientom 100% pewności i bezpieczeńswo zakupów oferujemy:

- sprzedaż poprzez portal allegro - zarejestrowany sklep = brak ryzyka

- PISEMNA gwarancja + dowód zakupu (paragon/faktura) do każdego zamówienia

- monitoring zamówienia - mail po zakupie informujący o statusie przesyłki

- wysyłki zagraniczne (Kurier / Poczta Polska) faktury VAT / TAX FREE na każdy kraj Unii Europejskiej

- system lojalnościowy - im więcej zakupów tym taniej + darmowa wysyłka (więcej szczegółów już niebawem)

- GRATISTY - zakup określonych towarów w kampaniii reklamowej nagradzamy darmową wysyłką lub upominkiem

Bezpośrednie promocje oraz aktualne oferty można znaleźć na stronie głównej lub w zakładce oferta lub na stronie naszego sklepu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

QUICK PARTS | 2017