Menu

NOWA ODSŁONA SKLEPU QUICK PARTS!
Pozwól, że teraz my zadbamy o Twoją satysfakcję!

DBAMY O KAŻDEGO KLIENTA! Potwierdzają to tysiące klientów!

TYLKO MY DAJEMY 2 LAT GWARANCJI!
Dla nas liczy się JAKOŚĆ!

ZAPRASZAMY NA NASZ FANPAGE NA FACEBOOKu
Zgarnij 10% rabatu lub darmową wysyłkę!

WYSYŁKA w 24 GODZINY!
Współpracujemy tylko ze sprawdzonym spedytorem!

WYSYŁKA w 24 GODZINY LUB ZWROT PIENIĘDZY!
Dla nas liczy się Twoja satysfakcja!

Płatność kartą?
U nas to nie problem!31-10-2016

Informujemy, że procedura wyboru wykonawcy na wykonanie usługi badawczo – rozwojowej w zakresie badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych, dotyczących badań mających na celu opracowanie nowego produktu – system automatycznego dopasowania cen produktów w sklepach internetowych, w ramach działania 1.2.3 Bony na innowacje RPO WM 2014-2020 została zakończona.

W toku przeprowadzanej procedury wpłynęła jedna oferta. Do realizacji usługi wybrano Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości z siedzibą w Krakowie, która spełniła kryteria udziału w postępowaniu i zyskała 100 pkt.


ZAPYTANIA
OFERTOWE

Firma EU TRADE COMPANY Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie z dniem 21.10.2016 r. zwraca się z zapytaniem ofertowym dotyczącym wykonania usługi badawczo – rozwojowej w zakresie badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych, dotyczących badań mających na celu opracowanie nowego produktu – system automatycznego dopasowania cen produktów w sklepach internetowych.

W poniższym zapytaniu ofertowym znajdują się wszelkie szczegóły dot. przedmiotu usługi, wymagań jakie musi spełnić oferent oraz formularz ofertowy.

Zapytanie ofertowe Pobierz plik PDF

Formularz ofertowy Pobierz plik DOCX

QUICK PARTS | 2017