Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

O Quick Parts

Internetowy sklep motoryzacyjny QUICK PARTS to przedsiębiorstwo handlowe z kilkuletnim stażem oferujące części samochodowe wysokiej jakości w cenie przystępnej dla każdego klienta.

Przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące zamówień dzięki, którym zyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów. Potwierdzeniem tego faktu jest strona o mnie na portalu allegro, gdzie każdy kupujący wystawił adekwatny komentarz do odbytej transakcji. Ponadto na wielu portalach pojawiły się pozytywne opinie i recenzje po odbytych u nas zakupach.

Co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji?

 • NISKA CENA – możemy ją zaoferować dzięki kontaktom z producentami na całym świecie oraz dzięki dostępowi do największych hurtowni części zamiennych w Polsce, które wspólnie dają nam dostęp do bardzo szerokiej gamy producentów części – blisko 5 000 000 referencji. Niższa cena wcale nie oznacza gorszego produktu - czasem wręcz przeciwnie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.
 • NATYCHMIASTOWA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ - w każdy dzień roboczy, gdy zamówienie wpływnie do godziny 15:00 staramy się wysyłać zamówiony towar tego samego dnia. W ciągu 24 – 48 h towar jest u klienta końcowego (Kurier / Poczta Polska / InPost / Odbiór Osobisty).
 • WYDŁUŻONA GWARANCJA - na zdecydowaną większość asortymentu klinet kupujący u nas otrzymuje 2 lata gwarancji. Inne firmy chcą zachęcić gwarancją, czyniąc z niej jedynie „magnes na klientów” przy pierwszym zakupie. My stworzyliśmy system gwarantujemy szybką i bezproblemową realizację - zwrot pieniędzy lub wymianę części na nasz koszt - dzięki czemu zyskaliśmy zadowolenie klientów w całej Polsce i za granicą.
 • SPRAWDZONA JAKOŚĆ – u nas klient kupuje zamienniki najwyższej jakości potwierdzoną przez certyfikaty: EU, PN, ISO, a większość z nich to części nie odbiegające od tych produkowanych na pierwszy montaż. Wszystkie części w naszej ofercie obecne są w ogólnoświatowym katalogu TecDoc.
 • LICZNE RABATY I PROMOCJE – u nas nowy jak i stały klient dostaje rabat! Dla nas jest to normą - szczególnie przy większych lub hurtowych zamówieniach, gdzie dla klienta liczy się satysfakcja z dobrze wydanych pieniędzy. Przy kampaniach reklamowych często do zamówień dodajemy drobne upominki i gadżety firmowe, a przy stałej współpracy - darmowe wysyłki, nagrody za indywidualny obrót jak również faktury VAT z odroczonym terminem płatności. Wystarczy, że zadzwonisz i ustalisz warunki współpracy.
 • PROFESJONALNA OBSŁUGA – nasz wykwalifikowany personel w razie problemu z doborem części czeka na Państwa pod podanymi numerami telefonu. To z nimi można ustalić warunki sprzedaży oraz wynegocjować odpowiednią dla siebie cenę.

DLACZEGO WŁAŚNIE U NAS?

Wszyscy wiemy, że zakup w internecie bywa ryzykowny szczególnie w mało znanej firmie jak nasza. Jednak by przekonać do zakupu u nas zapewnić naszym klientom 100% pewności i bezpieczeńswo zakupów oferujemy:

 • sprzedaż poprzez portal allegro
 • zarejestrowany sklep = brak ryzyka
 • PISEMNA gwarancja + dowód zakupu (paragon/faktura) do każdego zamówienia
 • monitoring zamówienia - mail po zakupie informujący o statusie przesyłki
 • wysyłki zagraniczne (Kurier / Poczta Polska) faktury VAT / TAX FREE na każdy kraj Unii Europejskiej
 • system lojalnościowy - im więcej zakupów tym taniej + darmowa wysyłka (więcej szczegółów już niebawem)
 • GRATISTY - zakup określonych towarów w kampaniii reklamowej nagradzamy darmową wysyłką lub upominkiem

Aktualną ofertę znajdą Państwo na stronie naszego sklepu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!