Pokrowce na fotele koszulki STYLUS zielone

21-ZI

Auto-Dekor

Nowy produkt

Pokrowce STYLUS wykonane są z wysokiej jakości

materiałów tapicerskich w części bocznej pokrowca oraz wysokogatunkowych materiałów welurowych w cześci środkowej. Pokrowce STYLUS są w całosci laminowane pianką poliuretanową (również na bokach i plecach), zapobiegającą przesuwaniu się pokrowców względem foteli.

Zdobione są estetycznym haftem "Stylus Edition".

Więcej szczegółów

53.00 zł brutto

Opis

Typ samochodu osobowe
Rozmiar uniwersalny
Model pokrowca STYLUS
Przeznaczenie przednie fotele
Typ koszulka

Więcej informacji

Szwy pokrowców wykończone są ozdobnymi lamówkami, które pełnią również funkcję wzmacniającą połączenia poszczególnych elementów.
Pokrowce - koszulki Stylus posiadają "pełne" plecy oraz tzw. boczki, dzięki czemu chronią całe fotele, w szczególności miejsca najbardziej podatne na zabrudzenia i przetarcia.Dzięki temu są one funkcjonalne jak klasyczne pokrowce, z zachowaniem atrakcyjnego wyglądu koszulek samochodowych


Pokrowce STYLUS w standardzie posiadają certyfikowany szew AIRBAG, dzięki czemu przystosowane są do samochodów zarówno z bocznymi poduszkami powietrznymi w fotelach, jak i do standardowych siedzeń. Dzięki zastosowaniu specjalnego szwu, zakrywają fotele w całości nie zakłócając pracy AIRBAG-ów.

Oczywiście rozwiązanie to jest wielokrotnie przebadane oraz certyfikowane.

Badania potwierdzone certyfikatem bezpieczeństwa zostały wykonane przez Przemysłowy Ośrodek Motoryzacji (PiMOT) z siedzibą w Warszawie,który zatwierdził bezpieczeństwo produktu, wydając certyfikat bezpieczeństwa "B".

  

KOMPLET ZAWIERA:

  • 2 Pokrowce na fotele
  • Haczyki oraz inne elementy montażowe